Věnováno maminkám a dětem

Cítíš se být unavená, vyčerpaná a bez energie?

Chceš dát dítěti to nejlepší během těhotenství a kojení?

Jak přitom nezapomínat na sebe?

 

 

  Myslíš si, že vitamínové doplňky poskytují stejné výhody, které nám zajistí čerstvé ovoce a zelenina?

 

 

O důležitosti pitného režimu, dostatečného množství vitamínů a minerálů, kvalitní stravy, apod., už bylo napsáno mnohé. My nepíšeme, my pomáháme dělat Tvůj život snadnější.

Jak?

 

 


 

Potřebuješ více ENERGIE?

Věděla jsi, že Rakytník řešetlákový přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, podporuje metabolismus, činost srdce, pomáhá při únavě a zlepšuje činnost trávicího traktu?

 

Lepší pleť, zuby a vlasy?

Věděla jsi, že červené řepě se, díky bohatému zdroji křemíku, přezdívá "minerál krásy"? Obsahuje také velké množství kyseliny listové, která je velmi důležitá v průběhu těhotenství pro zdravý vývoj plodu. Řepa je zdrojem vlákniny, draslíku a železa a nechybějí v ní ani antioxidanty. 

 

Podpora laktace?

Mrkev působí velmi příznivě na tvorbu mateřského mléka a není nadýmavá. Kromě toho obsahuje širokou škálu vitamínů A, B1, B2, C, D, E, K, a to z daleka není všechno. Je velkým pomocníkem při hubnutí, detoxikaci a v létě při opalování. Je přírodním lékem, který je hojně využívaný v lidovém léčitelství.

 

Jak zvýšit příjem tekutin?

To, že pro správné kojení je důležitý pitný režim, se dozvíte od každé laktační poradkyně, či z informací laktační ligy. Ale jak toho dosáhnout?

Vitaminátor Vám nabízí ideální řešení. Každý člověk by měl konzumovat zhruba 400g ovoce a zeleniny. Kojící matka by měla konzumovat asi 600 až 700g ovoce a zeleniny. Když si spočítáte že, na 1 litr lisované šťávy (moštu) z ovoce a zeleniny bylo využito asi 1,7 Kg ovoce a zeleniny), pak vám vyjde, že byste jako kojící maminka měla vypít denně 400 až 500 ml Vitaminátoru.

Maminky, které běžně v době kojení konzumují Vitaminátor, si ředí mošty 1 až 1,5 x vodou. Díky tomu si přirozeně zvýší příjem tekutin, dostanou do sebe denní dávku ovoce a zeleniny, aniž by si musely dělat starosti s očištěním, přípravou a kvalitou ovoce a zeleniny a jako bonus obohatí kojenecké mléko o potřebné živiny z klasického ovoce.  Toto chytré řešení ušetří kojící mamince nemálo peněz za potravinové doplňky, které může investovat jinde.

 


 

Existuje pro tebe řešení?

 

balíček

 

Pro Vás maminky, kteřé berete kojení a výživu vašich dětí vážně, jsme vytvořili speciální balíček Vitaminátoru, který je zaměřen pro podporu kojení a výživy maminek v období kojení.

Co balíček "KOJÍCÍ MAMINKA" obsahuje?

  • 1x2L jablko-rakytník (podpora energie)
  • 1x2L jablko-červená řepa (podpora železa, křemíku a dalších prvků)
  • 1x2L jablko-mrkev (podpora vitamínů)
  • 1x100ml 100% BIO rakytníková šťáva ( jeden kilogram plodů pokrývá téměř půlroční spotřebu vitaminů C a A. Dále hořčík, železo, síru, bór a titan, pektiny, třísloviny, flavonoidy a organické kyseliny.)
  • 2x100g jablečné pyré ZDARMA ( Začínáte dokrmovat? Pak je jablíčkové pyré, vhodnou formou, jak začít přidávat do jídelníčku miminka tradiční ovoce.) (Dárek ZDARMA je určen jen pro prvních několik desítek objednávejících. Raději s objednávkou nečekejte a klikněte na tlačítko "Kojící Maminka" )

 

Balíček "Kojící maminka", nelze objednat na eshopu, můžete jej objednat pouze zde. Jakmile stránku opustíte, již balíček pro kojící maminky neuvidíte. Proto neváhejte a klikněte na tlačítko.....