O STEZCE

Jsme tradiční česká rodinná firma z podhůří Jeseníků. Hospodaříme v ekologickém systému hospodaření již řadu let. Zabýváme se pěstitelskou a výrobní činností - zpracování vlastních výpěstků, výroba 100% přírodních šťáv, ovocných přesnídávek, aj.

SADAŘOVA NAUČNÁ STEZKA

S ohledem na naše mnohaleté zkušenosti v zemědělské prvovýrobě, jsme se rozhodli, podělit se o poznatky práce sadaře s dětmi, a předat jim zkušenosti a základní znalosti zábavnou formou. Proto byla v roce 2019 vybudována SADAŘOVA NAUČNÁ STEZKA s cílem názorně a zábavně ukázat hlavní cíle environmentálního přístupu šetrné zemědělské činnosti v přírodě. Návštěvníci získají znalosti o šetrných způsobech hospodaření na zemědělské půdě tvořené ovocnými sady, ornou půdou, lesy a rybníky. Tento projekt byl spolufinancován z prostředků MSK.

V květnu, roku 2020, byla dokončena výstavba LANOVÉHO CENTRA, které je určeno dětem ve věku 3-12 let. Výstavba byla financována ve spolupráci s MAS OPAVSKO.

                 

 

naucna_stezka  hra  lanove_centrum

 

 

 

EXKURZE DO FIRMY VITAMINÁTOR S.R.O.

Máte jedinečnou možnost nahlédnout do našich BIO ovocných sadů, kde pro vás s láskou pěstujeme ovoce a polní plodiny a poté nahlédnout k nám do "kuchyně", jak pro vás vyrábíme, na unikátní výrobní lince, přírodní ovocné a zeleninové šťávy a přesnídávky VITAMINÁTOR® 

produkty  presnidavky  peceny_caj

Během prohlídky Vás seznámíme historií vývojem naší společnosti a budete mít možnost ochutnat maše výrobky. Výrobní proces je vázán aktuálním výrobním plánem je nezávislý na prohlídce. Proto nemůžeme předem zaručit, kterou část produkce během ní uvidíte.

na závěr prohlídky si můžete za zvýhodněnou cenu zakoupit veškeré naše výrobky VITAMINÁTOR®.

Těšíme se na Vaši návštěvu!