Biofach Německo, najdete nás v hale č. 5, stánek 159

Termín akce: 10.2.2016 - 13.2.2016

ÚČASTNÍME SE VELETRHU BIOFACH 2016

20.1.2016

Veletrh BioFach je největší mezinárodní výstavou v oblasti biopotravin a bioproduktů, ale i přírodní kosmetiky, textilií a bytových doplňků, zemědělských potřeb a dalších produktů ekologického zemědělství.

Vystavovateli jsou firmy nabízející produkty či suroviny v biokvalitě a my jsme jedni z nich.

Této prestižní záležitosti pořádané za Českou republiku Ministerstvem zemědělství se účastníme v termínu 10. 2. 2016 - 13. 2. 2016 spolu s vybranými producenty z České republiky.

Návštěvníci BioFachu budou mít možnost ochutnat biopotraviny všech druhů ze všech koutů světa a seznámit se s nejnovějšími produkty ekologického zemědělství. Veletrh představuje široké spektrum bioproduktů - od čerstvých potravin, přes potraviny mražené, pekařské a cukrářské výrobky, nápoje, produkty zdravé výživy, to vše v bio kvalitě, kterou organizátoři velmi přísně posuzují.

Kromě zemědělských a potravinářských výrobků lze najít na veletrhu i produkty přírodní kosmetiky, látky, potravu pro zvířata, ale i výrobky pro domácnost a zahradu.

Na BioFachu se představí zajímavé technologické inovace, součástí jsou i atraktivní speciální přehlídky, o biotrendech každoročně pojednávají kongresy a přednášky, návštěvníky přitahují i kulinářské zóny. Na veletrhu jsou pořádány i tematické exkurze po obchodech a farmách v Norimberku a okolí.

 

Zdroj: http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/akce-mze/veletrhy-a-vystavy/biofach-2016.html