VELKÝ dárkový rodinný balíček

MIX 2L BALENÍ

Obsah balíčku:

1x2L  100% vylisovná šťáva JABLKO

1x2L  100% vylisovná šťáva JABLKO -ČERVENÁ ŘEPA 

1x2L  100% vylisovná šťáva JABLKO -MRKEV 

1x2L  100% vylisovná šťáva JABLKO -HRUŠKA 

1x2L  100% vylisovná šťáva JABLKO-JAHODA

1x2L  100% vylisovná šťáva JABLKO-MALINA

VŠE ZABALENO V PAPÍROVÉ DÁRKOVÉ KRABICI S PRŮHLEDNÝM VÍKEM

 

 

 

 

Chci si koupit

balení
1 099,00 Kč
999,00 Kč
Skladem
ks +

 

VÍTE ŽE?

Červená řepa je bohatá na minerály – má vysoký obsah železa, dále obsahuje draslík, zinek, selen a také významné množství křemíku. Z vitaminů jsou obsaženy pouze B a C ve stopovém množství.

Mrkev obsahuje betakaroten, bohatý zdroj vitaminu A, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Je v ní obsaženo významné množství selenu, který podporuje činnost štítné žlázy. Mrkev má vynikající regenerační vlastnosti, když se cítíme oslabeni nebo se zotavujeme.

Hruška obsahuje vysoké množství vlákniny, tříslovin, škrobu a pektinů. Tyto látky se významnou měrou podílejí na správné činnosti střev. Rovněž je bohatá na vitamin A a B, kyselinu listovou a stopové prvky jsou draslík, jód, vápník, zinek a železo. Vitamín C je v hruškách zastoupen v menším množství.

 

Výhody balení

Šťávy Vitaminátor jsou plněny v ochranné atmosféře do obalového systému Bag-in-box. Základ tohoto systému tvoří vícevrstvý plastový obal, který je z vnější strany chráněn tenkou křemíkovou vrstvou. Obal je opatřen výpustným ventilem VITOP, který nepropouští vzduch, takže se šťáva nemůže začít kazit. Plastový vak je vložen do kartonového boxu, který zamezuje přístupu světla, a umožňuje snadnou manipulaci a skladování.

Jak otevřít VITAMINÁTOR?

Odtrhněte perforovanou část
Vysuňte z balení výčepní ventil a zajistěte jej odklopenou částí obalu
Odtrhněte pojistný kroužek
Pro načepování Vitaminátoru stlačte křidélka ventilu směrem nahoru