Dárkový balíček

Pro maminky

Obsah Balíčku:

2l 100% vylisovaná šťáva JABLKO-ŘEPA 

2l 100% vylisovaná šťáva JABLKO-MRKEV

100ml 100% BIO rakytníková šťáva

100g Přesnídávka 100% jablko BIO

100g Přesnídávka jablko-rakytník BIO

35 g Bonbony sladká broskev

PŘÍRODNÍ PAPÍROVÁ KRABICE S VÍKEM

 

 

Chci si koupit

balení
509,00 Kč
Skladem
ks +

Potřebuješ více ENERGIE?

Věděla jsi, že Rakytník řešetlákový přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, podporuje metabolismus, činost srdce, pomáhá při únavě a zlepšuje činnost trávicího traktu?

Lepší pleť, zuby a vlasy?

Věděla jsi, že červené řepě se, díky bohatému zdroji křemíku, přezdívá "minerál krásy"? Obsahuje také velké množství kyseliny listové, která je velmi důležitá v průběhu těhotenství pro zdravý vývoj plodu. Řepa je zdrojem vlákniny, draslíku a železa a nechybějí v ní ani antioxidanty. 

Podpora laktace?

Mrkev působí velmi příznivě na tvorbu mateřského mléka a není nadýmavá. Kromě toho obsahuje širokou škálu vitamínů A, B1, B2, C, D, E, K, a to z daleka není všechno. Je velkým pomocníkem při hubnutí, detoxikaci a v létě při opalování. Je přírodním lékem, který je hojně využívaný v lidovém léčitelství.

Jak zvýšit příjem tekutin?

To, že pro správné kojení je důležitý pitný režim, se dozvíte od každé laktační poradkyně, či z informací laktační ligy. Ale jak toho dosáhnout?

Vitaminátor Vám nabízí ideální řešení. Každý člověk by měl konzumovat zhruba 400g ovoce a zeleniny. Kojící matka by měla konzumovat asi 600 až 700g ovoce a zeleniny. Když si spočítáte že, na 1 litr lisované šťávy (moštu) z ovoce a zeleniny bylo využito asi 1,7 Kg ovoce a zeleniny), pak vám vyjde, že byste jako kojící maminka měla vypít denně 400 až 500 ml Vitaminátoru.

Maminky, které běžně v době kojení konzumují Vitaminátor, si ředí mošty 1 až 1,5 x vodou. Díky tomu si přirozeně zvýší příjem tekutin, dostanou do sebe denní dávku ovoce a zeleniny, aniž by si museli dělat starosti s očištěním, přípravou a kvalitou ovoce a zeleniny a jako bonus obohatí kojenecké mléko o potřebné živiny z klasického ovoce. Toto chytré řešení ušetří kojící mamince nemálo peněz za potravinové doplňky, které může investovat jinde.

 

 

Výhody balení

Šťávy Vitaminátor jsou plněny v ochranné atmosféře do obalového systému Bag-in-box. Základ tohoto systému tvoří vícevrstvý plastový obal, který je z vnější strany chráněn tenkou křemíkovou vrstvou. Obal je opatřen výpustným ventilem VITOP, který nepropouští vzduch, takže se šťáva nemůže začít kazit. Plastový vak je vložen do kartonového boxu, který zamezuje přístupu světla, a umožňuje snadnou manipulaci a skladování.

Jak otevřít VITAMINÁTOR?

Odtrhněte perforovanou část
Vysuňte z balení výčepní ventil a zajistěte jej odklopenou částí obalu
Odtrhněte pojistný kroužek
Pro načepování Vitaminátoru stlačte křidélka ventilu směrem nahoru